Yazılım

SNY Bilişim Akademi .NET (YAZILIM UZMANLIĞI)

Bu eğitimi kimler almalı

Yazılım Uzmanlığı Kursu sizlere masaüstü ve web’de çalışan projeleri oluşturma imkanı sağlar. Bu Projelerinizi .NET Teknolojisini C# Eğitimi alarak geliştirebilirsiniz. Yazılım Kursu ile hem masaüstü hem de web yazılımları geliştirebilirsiniz. Microsoft Yazılım Eğitimi aldığınız sürece 4 adet yazılım projesi geliştirirsiniz. Bunlardan ikisi masaüstü yazılımları, diğer ikisi web yazılım projeleridir. Bu programın amacı; yetkinliklerinizi, Microsoft’ un dünyanın her yerinde kabul gören, yazılım gelistirme alanındaki en yeni sertikasyonu olan Microsoft Certied Solution Developer (MCSD) ile belgelemeniz ve bu sayede Türkiye ve dünyada aranan nitelikli yazılımcılar olmanızı saglamaktır.

Yazılım Uzmanlığı Eğitimi’ne  Kimler Katılmalı?

Microsoft Yazılım Eğitimi önümüzdeki yıllarda sosyal hayatımızda  etkisini bu gün olduğundan daha da fazla artıracaktır. Projelerini masaüstü ve Internet platformuna taşımak isteyenler bu eğitime katılabilirler. Yazılım Uzmanları,Türkiye`de gerek part-time gerekse tam gün iş bulma imkanına sahiptirler. Pekçok şirket artık bünyesinde web, masaüstü ya da mobil yazılımcı barındırıyor. Bu eğitimi alarak masaüstü ve web platformlarında çalışan yazılımlar geliştirebilirsiniz. Bu eğitimden sonra Android Mobil Yazılım Geliştirme eğitimlerine katılarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. Bu eğitime katılan ve  yazılımcı olmak isteyenler ya da bu alanda Microsoft’un en yeni teknolojilerine ve en son trendlere hakim olmak isteyen yazılımcılar katılabilir.

Yazılım Kursu (Yazılım Uzmanlığı Eğitimi) Eğitim Süresi

250 Saat + Etüt

Yazılım Kursu Tamamlandığında Kazanılacak Nitelikler

SNY  Bilişim tarafından profesyonelce tasarlanmış müfredat ve ders materyalleri ile sağlanan web yazılımı eğitiminin ardından SNY Bilişim tarafından yapılacak sınavda katılımcılar Yazılım Uzmanlığı sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Visual Studio 2008 programının yeni versiyonda Visual Studio 2013 programını etkili şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.  Pogramin C# Database desing, Programing and Access Techniques, Programing in HTML 5 whit javascript and CSS3, Developing ASP. NET 4.5 MVC Web Applications, Developing Azure and Web Services, Project Management yapısını öğrenmiş olacaksınız.

Yazılım Kursu Uluslararası Sertifikasyon

Microsoft Certified Solution Developer

MCSD Windows Developer

MCSD Web Developer

MCSD Enterprise Applications Developer

Yazılım Gelistirici,

Yazılım Mimarısi,

Test Uzmanı,

Proje  Yöneticisi veya Is Analisti gibi unvanlarla kariyerinize devam edebilirsiniz.