Kurumsal

SNY Bilişim Bölgemizde ve İstanbul’da bulunan şubesiyle Türkiye’de bilgi teknolojileri sektöründe gerek duyulan Kurumsal Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği ve Sistem Entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.
Firmamız, müşterilerine bilişim teknolojileri alanında alt yapı kurulumu, destek, danışmanlık ve yazılım desteği hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.
Başlıca faaliyetlerimizi, LoginYazılım ürünleri satış ve desteğinin verilmesi, kurumsal müşterilerimize yıllık periyodik bakım ve destek anlaşmaları çerçevesinde hizmet verilmesi, sunucu ve istemci sistemleri, kablolu ve kablosuz network sistemleri kurulumu ve idamesi ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR), Uluslar arası Finansal Raporlama Standartları (UFRS), üretim ve ürün izlenebilirliği, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv Faturası, Kalite yönetimi, Süreç analizi, Doküman Yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri oluşturmaktadır.
Ayrıca firmamız, Login Yazılım Firmasının Çözüm Ortaklığı ile, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Login  Yazılım ürünlerine tam entegre özel yazılım projeleri geliştirmekte, Login BI (İş zekası), Login Smart El Terminali Sistemleri gibi bazı projelerimizin müşterilerimize sürekli fayda sağlayabilmesi için destek vermektedir.
Bunun yanında hizmet verdiğimiz müşterilerimize yönelik, Türkiye sınırları içinde kendi sunucularımız üzerinde, web hosting hizmetlerimiz ve buna bağlı olarak, alan adı tescili, e-ticaret, web tasarımı hizmetlerimiz bulunmaktadır
Şirketimiz, faaliyet alanı olan, bilişim, güvenlik ve iletişim ağları altyapı kurulum hizmetlerinde sunulan hizmet ve kullanılan malzemenin kaliteli olması, iş ortakları ile arasında karşılıklı güvenin tesisi ve devamlılığını esas almıştır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar tamamladığımız ve halen yürütmekte olduğumuz proje sayısı, yapım aşamalarında kullandığımız yüksek teknoloji, eğitim ve tecrübesi ve yetkin işgücü ile birlikte her gün artarak devam etmektedir.

Projelerin planlanma ve inşaası aşamasında en iyi ve doğru kararı vermek için, mevcut Kalite Standartları çerçevesinde karar verme mekanizmalarının kullanılması tercih ettiğimiz bir yöntemdir. Projesi tamamlanıp teslim edilen müşterilerimizle iletişimin devam ettirilerek, yeni teknolojik ihtiyaçlarının tespit edilerek, mevcut kalitenin daha da artırılması gelecekteki hedeflerimizdir.

Misyonumuz ;

Yurtiçi ve yurtdışında kendi sektörlerinde hizmet veren lider firmalara, en son teknoloji ürünlerini kullanarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak. Firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek özel çözümler üretmek.