Web Çözümleri

WEB ÇÖZÜMLERİ

a. Statik Web Sayfaları
b. Dinamik Web Sayfaları
c. E-Ticaret Web Sayfaları
e. Kariyer Siteleri/Sayfaları

B2B ÇÖZÜMLERİ

Şirketlerin iş süreçlerini ve iş ortaklarıyla olan ilişkilerini düzenlerken kullandıkları bilişim teknolojilerinin sayısı ve çeşidi gün geçtikçe artmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak sistemlerin entegrasyonu ve iş akışlarının optimizasyonu veri yönetiminde önem kazanmaktadır. Bu durumda, çoğu zaman sahip olunan teknolojinin yanı sıra iyi bir proje yönetim becerisi, mevcut sistemlerin entegrasyonunda önemli bir rol oynamaktadır.

SNY Bilişim, Ülke genelinde gerçekleştirdiği farklı büyüklükteki çok sayıda proje sayesinde derin bir proje yönetim becerisine sahiptir. Teknolojiden bağımsız olarak, şirketler ve iş ortakları arasındaki entegrasyonu başarılı bir şekilde sağlamak için, bu beceriye sahip olmanın avantajını kullanmaktadır.

Tarafımızca sağlanan B2B çözümlerinden bazıları;
E-Satın Alma Platformları
Bayi Ağı Otomasyonu
Saha Otomasyon Uygulamaları
Talep/Tedarik Yönetim Uygulamaları
Ortak Satınalma Havuzu Projeleri

B2C ÇÖZÜMLERİ VE PAKETLERİ
E-ticaret tüm dünyada ve Türkiye’de büyük bir hızla büyümektedir. Alternatif bir satış kanalı olarak algılanan online mağazalar, artık şirketlerin ürünlerini tanıtıp sattığı, müşteri ilişkilerini yürüttüğü, kampanyalarını duyurduğu, aktif satış taktikleri izlediği, satış alışkanlıklarını ve hareketlerini analiz ettiği bir ortam haline gelmektedir. 7/24 lokasyon bağımsız alışverişin sunduğu verimlilikten faydalanmak isteyen şirketler ise bu konuda son teknolojiye sahip, kullanıcı dostu uygulamalara ihtiyaç duymaktadır. 2009 Yılında Türkiye’nin E-Ticaret Hacm 9.109,05 iken 2013 yılında 34.606,04 (milyon TL) ye ulaşmıştır. %379,91 Oranında bu büyüme 20

online mağazalar; marka bilinirliğini global seviyeye ulaştırma imkanı, %100 güvenli ticaret, müşteri ilişkileri yönetiminin (CRM) en üst seviyede yapılabilmesi, 7/24 çalışırken minimum işgücü ve mağaza giderine sahip olması, sınırsız stok ve ürün gösterebilme imkanı, birden fazla online mağazayı tek bir merkezde yönetme, istenilen tasarımı uygulayabilme, her sisteme kolay entegrasyon imkanı gibi avantajlara sahiptir.

B2C çözümlerimizden bazıları;
• Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar için E-ticaret Paketleri
• Özel Alışveriş
• Sosyal/Grup Alışveriş
• ERP Entegrasyonu
• CRM Entegrasyon