Eğitim

SNY Bilişim Akademi Sistem, Ag ve Güvenlik Uzmanı Eğitimi

Bu eğitimi kimler almalı;
Kamu ve Özel sektörde görev alan bütün IT teknikerleri, uzmanları, mühendisleri ve yöneticilerinin bu eğitimi almaları gerekmektedir. Bu eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz
bilgi işlem departmanlarında sistem ve network alanlarında çalışabilir duruma gelirler. Sistem ve Network Kursu ile bu alanda kendini geliştiren bireyler bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda sistem yöneticisi olabilirler. Eğitim Programı içerisinde teorik bilgilerin verilmesinin ardından pratik uygulamalar yapılmaktadır. Laboratuarımız sistem ve network kursunun işlenebilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Microsoft Sistem Kursu süresince düzenli devam etmeniz durumunda profesyonel sistem ve network yöneticisi olabilirsiniz.

WEB & GRAFİK EĞİTİMİNİN AMACI

Günümüzde görsel iletişim araçlarının yoğun kullanılmaya başlanması nedeniyle görsel iletişim uygulamaların yoğunluk kazanması nedeniyle web ve grafik tasarımı konusunda oluşan açığın kapanması amacıyla düzenlediğimiz eğitimler büyük talepler görmüş ve üstün başarılı öğrenciler mezun etmiştir.

Yeni oluşan ihtiyaçlar ve talepler sonucunda ihtiyaçların karşılanması amacıyla yeni teknolojilerin öğrencilerimize aktarılması için düzenli olarak yeni eğitimler düzenlenmektedir.

Bu eğitimler en son teknolojiyi üzerinde barındıran PC ve ekipmanlarla yürütülmektedir. Bu programı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz her türlü tasarımı yapabilmekte ve başarılı projelere imza atabilmektedirler.

Verilen eğitimler web tasarım bölümünde, temel kavramların yanısıra web tabanlı uygulama geliştirme eğitimleri verilerek öğrencilere yeni ufuklar açmakta ve sektöre farklı bakış açılarına sahip uzmanlar kazandırmaktadır.