Bilgi Yönetimi Raporlama

KURUMSAL EĞİTİMLER

Şirketinizin datalarını oluşturan sayısız belgenin üretimi, personelleriniz arasında veri (bilgi)  ve belge paylaşımının, gün geçtikçe artması ve bu verilerin paylaşımı, Microsoft Office uygulamaları ve bu uygulamalar arasında bilgi akışı  ile gün geçtikçe artmakta ve gelişmektedir. Bu teknolojiye ayak uyduran kurum ve kuruluşlar verimliliği yakalayıp personellerini daha verimli kullanarak kara geçebilmektedir. Bu süreçte maliyetlerin azaltılması sayesinde şirketinizin karlılığı da artmaktadır. Kurumsal eğitimleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

EĞİTİM ADI GÜN SAYISI
MICROSOFT Outlook 1 GÜN
MICROSOFT Word Temel 2 GÜN
MICROSOFT Word İleri 2 GÜN
MICROSOFT Excel Temel 2 GÜN
MICROSOFT Excel İleri 2 GÜN
MICROSOFT Excel Expert (Finans & Muhasebeciler) 2 GÜN
VBA (Ağırlıklı olarak Üretim Planlama & Sevk Planlama bölümleri için) 5 GÜN
MICROSOFT PowerPoint 1 GÜN
MICROSOFT PowerPoint ile etkili sunum teknikleri 1 GÜN
MICROSOFT Project Temel 2 GÜN
MICROSOFT Project İleri 2 Gün

 

BİREYSEL EĞİTİMLER

SNY Bilişim Akademisi İki şubesi ve konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile kendisini ispatlamış, kendi alanında güncel sürümler ışığında donanmış hocaları ile eğitimleri öğrencilere vermektedir. Bilişim eğitimi konusunda lider olan kurumumuz bölgemizde öncü olup konusunda uzman kadrosuyla Bilişim eğitimi veren tek kuruluştur. Verdiğimizi Ofis Programı Kamu ve Özel şirketlerde yaptığımız özel çalışmalar sonrasında geliştirilmiş olan müfredatımız öğrencilerimiz için en verimli şekilde faydalanabilmesi adına tasarlanmıştır. Bu eğitim sayesinde eğitim alan öğrencilerimizin İşe alımlarda tercih nedeni olduğu gözlemlenmiştir.

Microsoft Office Uygulamaları eğitimi ile Microsoft’un Word, Excel, Outlook ve PowerPoint programlarını etkin bir biçimde kullanabilecek seviyeye gelebilmeniz için SNY Bilişim Akademiden 30+70 (Teorik + Uygulama) saatlik eğitime katılmanız yeterli olacaktır.

30+70  (Teorik + Uygulama) Saat’lik MS Ofis eğitimi bitirildiğinde Microsoft tarafından bu güne kadar tasarlanmış en gelişmiş olan Microsoft Word’ü etkin ve üst seviyede kullanabilir olacaksınız Tezlerinizi, projeleriniz makaleleriniz rahatlıkla hazırlaya bilir olduğunuzu göreceksiniz.

Microsoft Excel ile de Müthiş hesaplama mantıkları kurgulaya bilir ve grafiksel sunumlar hazırlayabilir olacaksınız.

Microsoft PowerPoint programı ile profesyonel ve kurumsal projelere hitap edebilecek kalitede sunumlar hazırlıyor olacaksınız,

Microsoft Outlook’un sayesinde mail alıp vermenin haricinde mailleriniz yönetmeyi takvimleri kullanmayı toplantı organize etmeyi öğrenmiş ve uygulamaya başlamış olacaksınız. Bu sayede veriminiz artacak ve şirketinizde aranır bir personel olacak değeriniz artacaktır.