Web & Grafik

WEB & GRAFİK EĞİTİMİNİN AMACI

Günümüzde görsel iletişim araçlarının yoğun kullanılmaya başlanması nedeniyle görsel iletişim uygulamaların yoğunluk kazanması nedeniyle web ve grafik tasarımı konusunda oluşan açığın kapanması amacıyla düzenlediğimiz eğitimler büyük talepler görmüş ve üstün başarılı öğrenciler mezun etmiştir.

Yeni oluşan ihtiyaçlar ve talepler sonucunda ihtiyaçların karşılanması amacıyla yeni teknolojilerin öğrencilerimize aktarılması için düzenli olarak yeni eğitimler düzenlenmektedir.

Bu eğitimler en son teknolojiyi üzerinde barındıran PC ve ekipmanlarla yürütülmektedir. Bu programı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz her türlü tasarımı yapabilmekte ve başarılı projelere imza atabilmektedirler.

Verilen eğitimler web tasarım bölümünde, temel kavramların yanısıra web tabanlı uygulama geliştirme eğitimleri verilerek öğrencilere yeni ufuklar açmakta ve sektöre farklı bakış açılarına sahip uzmanlar kazandırmaktadır.

Her cihaza uygun tasarım yapılabilmekte ve Responsive Desing teknikleri ile HTML5, CSS3 JQuery ve javascript gib teknolojik gelişmeleri üzerinde bulunduran Adobe Dreamweaver ve flash gibi programların eğitimi verilmektedir.

Web & Grafik Kursu (Web & Grafik Uzmanlığı Eğitimi) Eğitim Süresi

250 Saat + Etüt

Eğitimlerimizi şu başlıklar altında toplamaktayız.

Temel tasarım

Adobe illustrator ile vektörel tasarım

Adobe indesing ile çoklu sayfa tasarımı

Adobe Photoshop ile Dijital tasarım

Web tasarım teknolojileri ve trendleri başlıklarını saya biliriz.